طراحي سايت

اطلاعات كامل در حوزه طراحي انواع سايت ها اعم از سايت شخصي ، شركتي ، فروشگاهي و ...

متخصص ارتودنسي ؛توصيه هاي بهداشتي ارتودنتست ها( متخصص ارتودنسي )
متخصص ارتودنسي
توصيه هاي بهداشتي ارتودنتست ها ( متخصص ارتودنسي
 ) :اولين نكته‌اي كه يك متخصص ارتودنسي به بيمار خود توصيه مي كند ، داشتن بهداشت منظم است. در درمان ارتودنسي رعايت بهداشت دهان و دندان حرف اول را مي‌زند. تميز كردن دندان‌هاي داراي دستگاه ارتودنسي ثابت مشكل‌تر از تميز كردن دندان‌هاي بدون دستگاه است، ولي با رعايت بهداشت مناسب مي‌توان از ايجاد مشكلات دنداني مانند پوسيدگي و مشكلات لثه جلوگيري كرد.
غذاهاي سخت مانند چيپس، آجيل، بلال، ذرت بو داده، ته‌ديگ و... مي‌توانند موجب آسيب به دستگاه‌هاي ارتودنسي شوند. براي خوردن بعضي غذاهاي سفت مانند سيب يا هويج مي‌توان آنها را به قطعات كوچك‌تر تقسيم كرد. وجود مواد غذايي شيرين در مجاورت براكت‌ها و سيم‌ها و تميز نكردن آنها مي‌‌تواند شانس ايجاد پوسيدگي دندان‌ها را افزايش دهد.
هنگام ورزش‌هايي كه احتمال ضربه وجود دارد از محافظ‌هاي مخصوص دهان بايد استفاده شود. براي كودكان در حال ورزش، بايد از محافظ مخصوص دهان استفاده كرد.
متخصص ارتودنسي
به گفته دندانپزشكان متخصص ارتودنسي ، طي درمان‌هاي ارتودنسي چون دندان‌ها در استخوان فك حركت مي‌كنند‌، مقداري لقي در دندان‌ها ايجاد مي‌شود كه از نظر علمي طبيعي است و در پايان درمان ديگر لقي مشاهده نخواهد شد.
مسواك‌هايي در بازار وجود دارند كه موهايي كه در بخش مركزي سر مسواك قرار دارند، كوتاه‌تر از موهايي هستند كه در محيط قرار دارند بنابراين شما مي‌توانيد سر اين مسواك‌ها را روي براكت‌ها (نگين‌ها) منطبق كرده و اطراف براكت‌ها را به‌راحتي تميز كنيد.
لينك هاي مرتبط :ارتودنسي


ارتودنسي ثابت


ارتودنسي ديمون


ارتودنسي متحرك


ارتودنسي نامرئي


متخصص ارتودنسي

برچسب: ارتودنسي، متخصص ارتودنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۱۱:۰۶ توسط:سميه موضوع: ارتودنسي

ارتودنسي و دانستني هاي قبل آن:ارتودنسي


ارتودنسي و دانستني هاي قبل آن:


لبخند زيبا با دندان هاي مرتب گاهي اوقات براي خيلي ها آرزوست. آنها دندان هاي نامرتبي دارند و با هر بار جلوي آينه رفتن يا لبخند زدن به اين فكر مي كنند كه كاش دندان هاي صاف و مرتبي داشتند. اين آرزو اين روزها ديگر دست نيافتني نيست. علم دندانپزشكي نه تنها در زيباسازي دندان ها به خوبي پيشرفت كرده است بلكه روش هاي راحت تر و ساده تري را براي رسيدن به نتيجه مطلوب به كار مي گيرد. از ارتودنسي هاي پيشگيري تا ارتودنسي هاي نامرئي. در روش هاي جديد فرد كمتر به سيم ها و براكت هايي كه با هر بار حرف زدن و خنديدن خود را نشان مي دهند، اذيت مي شود و تا طي كردن دور كامل مشكلي از نظر ظاهري ندارد. با دكتر رامين فرازمند درباره تمام آنچه بايد در مورد ارتودنسي بدانيد صحبت كرديم كه با هم مي خوانيد.ارتودنسي

آيا درمان هاي ارتودنسي تنها براي زيبايي است؟


درمان هاي ارتودنسي به منظور برقراري رابطه بين دنداني و فكي بهتر انجام مي گيرد. با اين درمان ها نه تنها به زيبايي بيشتر دست مي يابيم بلكه مي توانيم با رعايت بهداشت از پوسيدگي هاي بيشتر كه براثر نامرتبي و روي هم قرارگرفتن برخي از دندان ها يا فاصله بين دنداني جلوگيري كنيم. اين روش با قرار گرفتن دندان ها در محل خود و ايجاد روابط فكي صحيح، سبب تلفظ بهتر حروف و كلمات توسط بيمار و نهايتا حضور با اعتماد به نفس او در جامعه مي شود.

ارتودنسي

آيا همه نياز به ارتودنسي دارند؟


به دليل وجود درمان هاي زياد و نيز تنوع وضعيت هاي مختلف دهاني و دنداني، براي اينكه متوجه شويد نياز به انجام دادن ارتودنسي داريد يا نه بايد به دندانپزشك مراجعه كنيد. چون امكان درمان هاي جايگزيني براي ارتودنسي وجود دارد. با معاينه دندانپزشك، او متوجه نياز يا بي نيازي به ارتودنسي مي شود. در بعضي مواقع مي توان در سنين بعد از رشد در صورت نامرتبي هاي كم از درمان هاي لامينيت كه پوشش هاي استتار كننده نامرتبي هاي دنداني است و روي سطح جلويي دندان هاي قدامي چسبانده مي شوند، استفاده كرد.
  از چه زماني متوجه نياز به ارتودنسي مي شويم؟

ارتودنسي محدود به سن خاصي نيست، مي توان از اواخر 3 سالگي تا وقتي كه دندان ها وجود دارند از اين درمان استفاده كرد. گاهي اوقات در سنيني كه كودكان دندان شيري دارند براي اينكه عادت مكيدن انگشت يا پستانك از سر كودك باز شود، از دستگاه هاي ساده ارتودنسي استفاده مي شود. معمولا اغلب مشكلات ارتودنسي در 7سالگي زماني كه بيشتر دندان هاي دائمي جلويي درآمده اند خود را نشان مي دهند. البته امكان تشخيص برخي از مشكلات در سنين پايين تر نيز وجود دارد.  از وقتي كه دندان هاي دائمي رويش پيدا مي كند تا حدود 12 تا 15 سالگي مي توان تغييرات استخواني و عضلاني مثل بزرگ كردن فك بيماران را انجام داد. به طور كلي بهترين سن درمان ارتودنسي با دستگاه ثابت حدود 12 سالگي است. پس از 12 سالگي با افزايش سن بيمار درمان هم تغيير مي كند.
لينك هاي مرتبط :ارتودنسي


ارتودنسي ديمون


ارتودنسي ثابت


ارتودنسي متحرك


ارتودنسي نامرئي


متخصص ارتودنسي

برچسب: ارتودنسي، متخصص ارتودنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۷:۰۶ توسط:سميه موضوع: ارتودنسي

مدت درمان ارتودنسي ثابت

ارتودنسي ثابت

مدت درمان ارتودنسي ثابت

طول درمان ارتودنسي ثابت به طور متوسط 2 سال مي باشد ولي براساس نوع ناهنجاري بيمار و شدت مشكل مي تواند بيشتر هم بشود.

 

در طول درمان ارتودنسي ثابت از چه غذاهايي بايد اجتناب كرد؟
بيمار در هنگام دوره درماني ثابت نبايد غذاهايي با قوام سفت مثل ته ديگ، بلال، ميوه هاي هسته دار، زيتون و غيره را استفاده نمايد. در غير اين صورت براكت از دندان جدا مي شود كه مي بايست براكت جديدي براي بيمار چسبانده شود كه اين امر مي تواند باعث طولاني شدن زمان درمان و آسيب به دندان گردد. در اين دوره بيمار از نظر بهداشت، به مراقبت هاي خاصي نياز دارد تا از ايجاد تغيير رنگ و پوسيدگي در دندانها جلوگيري به عمل آيد.

ارتودنسي ثابت
مزايا و معايب انجام درمان ارتودنسي ثابت
دوره درمان در ارتودنسي ثابت طولاني تر است و به دليل قرار گرفتن دائمي روي دندان ها در دراز مدت و در اثر رعايت نكردن بهداشت دهان و دندان توسط فرد ممكن است دندان ها تغيير رنگ بدهند و اثر بريس ها بر روي دندان باقي بماند. همچنين در مدت استفاده از اين ابزار ممكن است فرد دچار مشكلاتي در خوردن و جويدن غذاها شود كه البته دردها موقتي است و پس از جا باز كردن سيم ها و بريس ها در دندان براي فرد عادي مي شوند.  از معايب ارتودنسي ثابت آسيب پذير بودن بريس ها و سيم هاي آن است كه در اثر جويدن و خوردن مواد غذايي سفت ممكن است بشكند. همچنين امكان اختلال در نحوه تكلم در طول دوره درمان وجود دارد. نكته آخر اين است كه به دليل استفاده دائمي ابزارهاي ارتودنسي ثابت ممكن است در طول درمان فرد احساس كند كه زيبايي ظاهري خود را از دست داده است.

به دليل اين كه در طول درمان ارتودنسي ثابت تعامل بيشتري ميان بيمار و دندانپزشك لازم است، بهتر است اين نوع از درمان را در مورد بيماراني به كار ببريم كه دوران كودكي و بلوغ را گذرانده و همكاري بيشتري را با درمانگر انجام مي دهند.

به دليل قوي بودن نيروي وارده از طرف سيم ها و بريس ها به دندان ها و قوس هاي فكي، ارتودنسي ثابت قادر است ناهنجاري هاي حادتري را رفع بنمايد و با وارد كردن فشار مناسب دندان ها را در رديف درست خود قرار دهد. افرادي كه داراي مشكلات شديد فك و نامرتب بودن دندان ها به شكل حاد هستند نيز كيس هاي مناسبي براي درمان ارتودنسي ثابت به شمار مي آيند.

به طور كلي محدوديتي براي اعمال درمان ارتودنسي ثابت براي افراد وجود ندارد و وظيفه تشخيص اين مسئله بر عهده ارتودنتيست درمانگر است.

لينك هاي مرتبط :ارتودنسي


ارتودنسي ثابت


ارتودنسي ديمون


ارتودنسي متحرك


ارتودنسي نامرئي


متخصص ارتودنسي


بهترين متخصص ارتودنسي


ارتودنسي لينگوال


رديف كردن دندان


مرتب كردن دندان

برچسب: ارتودنسي، متخصص ارتودنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۰۸:۵۵ توسط:سميه موضوع: ارتودنسي

ارتودنسي چيست و بهترين زمان ارتودنسي چه زماني است؟

ارتودنسي چيست و بهترين زمان ارتودنسي چه زماني است؟ارتودنسي


ارتودنسي چيست؟
ارتودنسي علم تصحيح روابط نامناسب فك و دندان و جفت و رديف كردن دندان هاي نامنظم است. درنهايت، با انجام ارتودنسي مشكلات مربوط به نظم، ترتيب و قرارگيري دندان ها در فك برطرف شده و فرد مي تواند با كيفيت بهتري غذا بخورد و از زيبايي بيشتري هنگام صحبت كردن و لبخند زدن برخوردار باشد.بهترين زمان ارتودنسي چه زماني است؟زماني كه ساختمان هاي صورت در حال رشد هستند، ارتودنسي راحت تر و ساده تر انجام مي شود و در زمان كمتري موفقيت بالاتري خواهد داشت.

سن مناسب در دخترها قبل از ۱۳ سالگي و در پسرها قبل از ۱۵ سالگي است. اگر اين زمان سپري شود تصحيح روابط به زمان و انرژي بيشتري نياز دارد. البته در سنين بالا تر، بيشترين هدف درمان، مرتب كردن دندان ها و در سنين پايين تر بيشترين هدف درمان، رفع اختلالات فكي و تغيير چهره است.
سن بيمار از اين نظر اهميت دارد كه به ما نشان مي دهد چه امكاناتي براي درمان در اختيار داريم.


آيا زماني براي پيش درماني در اختيارمان است يا خير؟ يا اصلا چنين درمان هايي ضروري است؟ آيا از فاكتور رشد مي توان كمك گرفت يا خير؟ تمام جواب ها به سن بيمار ختم مي شود؛ به همين دليل بيماران را از نظر سني دسته بندي مي كنيم. البته فراموش نكنيد كه تا زماني كه دندان در دهان است مي توان اين درمان را انجام داد و به قول معروف هيچ وقت دير نيست.


ارتودنسي


دوره درمان ارتودنسي چند سال است؟


درمان به طورمعمول حدودا يك سال ونيم تا ۲سال و نيم طول مي كشد، البته به دنبال آن براي حفظ روابط بين دنداني بايد تا مدتي از پلاك نگهدارنده استفاده كرد. همانطور كه گفته شد، مدت و زمان بستگي به نوع درمان و سن بيمار هم دارد.


درمان هاي ارتودنسي به چند صورت است؟به ۲صورت: ۱. ارتودنسي متحرك ۲. ارتودنسي ثابت


روش ارتودنسي متحرك به طور معمول براي دختران از ۹ تا ۱۰ سالگي و براي پسران از ۱۰ تا ۱۱ سالگي مناسب است. همچنين درمان از طريق ارتودنسي ثابت براي دختران ۱۲ تا ۱۳ سالگي(به بعد) و براي پسران ۱۲ تا ۱۴ سالگي(به بعد) انجام مي شود.
لينك هاي مرتبط :ارتودنسي


ارتودنسي ثابت


ارتودنسي ديمون


ارتودنسي متحرك


ارتودنسي نامرئي


متخصص ارتودنسي


بهترين متخصص ارتودنسي


ارتودنسي لينگوال


رديف كردن دندان


مرتب كردن دندان

برچسب: ارتودنسي، متخصص ارتودنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۳:۳۳ توسط:سميه موضوع: ارتودنسي

دستگاه صحافي اكس آفيس

دستگاه صحافي ابزاري است كه توسط آن ميتوانيد اوراق و گزارشات خود را فقط در 80 ثانيه صحافي كنيد ، بوسيله دستگاه صحافي اكس آفيس اسناد رسمي ، گزارشات ، پايان نامه ، جزوه ، رزومه خود را در جلدهايي رسمي و اداري با ظاهري شيك و زيبا آماده كنيد تا حداكثر تاثير گزاري را بروي مخاطبان خود داشته باشيد .

 

دستگاه صحافي را فقط از گروه اكس آفيس بخواهيد :

تلفن تماس دفتر فروش تهران : 02122378058 - 09364233545

آدرس وب سايت دستگاه صحافي : www.xoffice.in

 

دستگاه صحافي دست دوم:: برچسب ها : دستگاه صحافي , دستگاه صحافي فوري , دستگاه چسب گرم , دستگاه صحافي روميزي , دستگاه فنر زن ,

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۰:۴۳ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

صحافي

صحافي به عمل مرتب كردن و مجلد كردن اسناد و اوراق و گزارشات ميگويند كه از دير زمان در ايران انجام ميشده است ، در قرن 21 دستگاههايي به جهت صحافي توليد شده اند كه كار صحافي را با سرعت دقت و استهكام بيشتر و در مدت زمان كمتري (فقط در 80 ثانيه ) انجام ميدهند .

نوعي از دستگاههاي صحافي كه صحافي را براي شما با شكل و شمايل بسيار زيبا ايجاد ميكند و شمار را در ارائه اسناد خود به صورت حرفه اي كمك ميكند دستگاه صحافي اكس آفيس است .

صحافي را فقط با دستگاه صحافي اكس آفيس به راحتي انجام دهيد .

 

براي اطلاعات بيشتر با دفتر فروش تهران در تماس باشيد : 02122378058 - 09364233545

آدرس وب سايت صحافي : www.xoffice.in:: برچسب ها : صحافي , صحافي فوري , صحافي ارزان , صحافي 80 ثانيه اي , صحافي كرج , صحافي تهران ,

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۰:۰۹ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

دستگاه صحافي

سلام

امروز ميخوايم دستگاه صحافي به شما معرفي كنيم كه بدون هيچ گونه كثيف كاري معمول در بحث صحافي اوراق و گزارشات شما را مجلد ميكند و ميتوانيد بدون هيچ دردسري پايان نامه هاي خود را با اين دستگاه صحافي مجلد كنيد . تمام اين عمليات را فقط در 80 ثانيه انجام ميدهيد و فارغ از صحافي سنتي همه چيز آماده در اختيار شما قرار ميگيرد .


:: برچسب ها : اكس آفيس , دستگاه صحافي , دستگاه صحافي فوري , دستگاه ته چسب , دستگاه صحافي روميزي , دستگاه فنر زن , دستگاه سيمي كن ,

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۹:۳۳ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

مزاياي كاشت دندان بدون جراحي

مزاياي كاشت دندان بدون جراحي۱-كاهش زمان كاشت دندان

۲- كاهش درد بعد از كاشت دندان

۳-كاهش تورم بعد از كاشت دندان

۴- بهترين روش براي بيماران سيگاري

۵- بهترين روش براي بيماران ديابتي

۶- بهترين روش براي بيماراني كه عرض استخوان بسيار كمي دارند و به آن‌ها جراحي‌هاي وسيع پيوند استخوان پيشنهاد شده است

7- بهترين روش براي بيماراني كه ارتفاع استخوان كمي دارند و به آن‌ها جراحي‌هاي پيشرفته جابجايي عصب پيشنهاد شده است

۸- بهترين روش براي كساني كه نياز به روكش فوري دارند.

۹- بهترين روش براي كساني كه ترس از جراحي كاشت دندان دارند.

۱۰-جلوگيري از تحليل استخوان بعد از كاشت دندان

۱۱-كاهش خونريزي بعد از كاشت دندان

۱۲-استفاده از غذاي طبيعي بلافاصله بعد از كاشت دندان

۱۳-انجام كارهاي عادي روزمره بلافاصله بعد از كاشت دندان

۱۴-حفظ لثه بين‌دنداني و درنتيجه ايجاد زيبايي در دندان‌هاي جلو و جلوگيري از گير غذايي در دندان‌هاي عقب


لينك هاي مرتبط :


ايمپلنت


ايمپلنت دنداني


قيمت ايمپلنت


برند ايمپلنت


ايمپلنت تهران


كلينيك ايمپلنت


كاشت دندان 
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۵:۰۷ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

ايمپلنت تهران

ايمپلنت تهران


چند وقت بعد از كشيدن دندان ميتوان اقدام به گذاشتن ايمپلنت تهران نمود و كلا چه مدت طول ميكشد تا درمان ايمپلنت تهران نهايي شود؟
پاسخ به اين سوال تحت مبحثي به نام timing of implant placement قرار ميگيرد كه به صورت ساده و مختصر آنرا در اينجا مياورم.
بر حسب اينكه بين كشيدن دندان و گذاشتن ايمپلنت تهران چقدر فاصله زماني باشد،

چهار نوع(type) درمان خواهيم داشت:


۱- ايمپلنت تهران فوري يا immediate implantation كه به آن type one هم گفته ميشود: بلافاصله بعد از كشيدن دندان ايمپلنت در محل آن قرار ميگيرد.لازم به ذكر است عليرغم اينكه اين درمان ساده تر به نظر ميرسد ولي اينگونه نيست و در برخي موارد نياز به ملاحظات بيشتري نسبت به درمان هاي معمولي ميباشد و كلا ايمپلنت فوري جزو درمان هاي پيشرفته(advanced) محسوب ميشود. مزيت اين روش كوتاه شدن زمان درمان است كه بويژه در نواحي جلوي دهان كه بي دنداني مشكل بزرگي محسوب ميشود كاربرد آن مفيد است.

۲-كاشت نوع دو يا type II: چهار تا هشت هفته بعد از كشيدن دندان اقدام به كاشت ايمپلنت تهران ميگردد.در طي اين مدت لثه و بافت نرم ترميم شده اند كه اين جراحي كاشت ايمپلنت تهران را راحت تر ميكند ولي به جاي ريشه اي دندان كشيده شده هنوز استخوان سازي كامل انجام نشده. اين روش نيز بيشتر براي نواحي زيبايي (دندان هاي جلوي فك بالا) بكار ميرود.
۳-كاشت نوع سه يا type III: دوازده تا شانزده هفته پس از كشيدن دندان كاشت ايمپلنت تهران انجام ميشود. در اين روش بافت نرم(لثه) و بافت سخت(استخوان) كاملا بالغ شده اند و كاشت ايمپلنت تهران راحت تر و موفقيت آميز تراست ولي عيب آن اينست كه زمان بي دنداني طولاني خواهد بود و به همين دليل بشتر در مورد دندان هاي نواحي عقب دهان بكار ميرود.
۴- كاشت نوع چهار يا type IV: بيش از شانزده هفته بعد از كشيدن دندان اقدام به كاشت ايمپلنت تهران ميشود. اين روش بيشتر در مواردي كاربرد دارد كه نياز به جراحي هاي وسيع و پيوند هاي بزرگ وجود دارد .

پس از مرحله ي كاشت ايمپلنت تهران دنداني با يك فاصله ي زماني معين ( كه طول اين فاصله را شرح خواهم داد) نوبت به مرحله ي پروتز يا قرار دادن روكش روي ايمپلنت فرا ميرسد .
اين فاصله ي زماني (بين كاشت و پروتز) از دو ماه تا نه ماه ممكن است به طول بيانجامد بدين ترتيب كه:
اگر هنگام كاشت ايمپلنت نياز به پيوند نباشد و استخوان و لثه ي ناحيه از ابعاد و كيفيت مناسب برخوردار باشند اين زمان حدود دو ماه (براي فك پايين) و يا سه ماه (براي فك بالا) در نظر گرفته ميشود.
در صورت نياز به پيوند استخوان و يا لثه اين زمان تا نه ماه (برحسب حجم پيوند بكار رفته) ممكن است باشد يعني هرچه مقدار پيوند بيشتر باشد زمان بيشتري لازم است تا درمان نهايي شود.

اما اين فاصله ي زماني بين كاشت ايمپلنت تهران و گذاشتن روكش (يا در واقع مرحله ي نهايي درمان ) براي چيست و چرا بايد اينقدر فاصله زماني در نظر گرفت؟
بعد از كارگذاري ايمپلنت لازم است كه استخوان در اطراف ايمپلنت شكل بگيرد كه به آن اصطلاحا osseointegration گفته ميشود. اگر قبل از اين مرحله روي ايمپلنت فشار وارد شود ممكن است ايمپلنت شل شده و درمان با شكست مواجه شود...

لينك هاي مرتبط :


ايمپلنت


ايمپلنت دنداني


قيمت ايمپلنت


برند ايمپلنت


ايمپلنت تهران


كلينيك ايمپلنت


كاشت دندان


برچسب: ايمپلنت تهران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۵۳:۳۳ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

برند ايمپلنت دنداني

برند ايمپلنت


برند ايمپلنت دندان و انتخاب بهترين هاي برند ايمپلنت


برند ايمپلنت و انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان ماركي است كه اجزاي ايمپلنت آن از بهترين جنس برخوردار باشد و ماندگاري آن بالا باشد. انواع برند ايمپلنت دنداني در بازار ايران موجود است كه دندانپزشك مي بايست بنا به نحوه درمان بهترين آن را انتخاب كند. به طور كلي اجزاي ايمپلنت دنداني فيكسچر، اباتمنت، كاور اسكرو، پيچ اتصال، هيلينگ آباتمنت و پلاستيك آباتمنت هستند. به اين صورت ابتدا فيكسچر در داخل استخوان فك بيمار كار گذاشته مي‌شود و سپس بر روي آن اباتمنت همراه با روكش ساخته شده قرار مي‌گيرد.


انواع برند ايمپلنت :


انواع برند ايمپلنت بر اساس جنس اباتمنت از دو جنس زيركونيا و تيتانيوم ساخته شده است كه امروزه استفاده از اباتمنت با جنس تيتانيوم به دليل مزاياي بيشتر تيتانيوم بيشتر مرسوم است. روي سطح تيتانيوم يك لايه نازك ايجاد مي شود كه از تيتانيوم در برابر خوردگي حفاظت كند. همچنين، اين لايه در برابر اسيد، تركيبات نمك و اكسيژن نيز مقاوم است. علاوه بر اين تيتانيوم تقريباً بطور كامل غير مغناطيسي است و نسبت به وزن آن كاملاً مقاوم است. نكته مهم در مورد اباتمنت با جنس تيتانيوم عدم حساسيت بدن انسان نسبت به ايمپلنت از جنس تيتانيوم مي باشد و در صورت كاشت در استخوان فك، در يك فرآيند به نام الصاق استخواني اطراف آن رشد كرده و گسترش پيدا مي كند. براي انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان بايد به جنس اجزاي آن توجه كرد و بهترين برند ايمپلنت را برگزيد تا كاشت ايمپلنت با بالاترين موفقيت صورت پذيرد. نكته اي مهمي كه انتخاب برند ايمپلنت بايد به ان توجه نماييد، داشتن ضمانت نامه آن برند ايمپلنت مي باشد .


لينك هاي مرتبط :


ايمپلنت
ايمپلنت دنداني
قيمت ايمپلنت
برند ايمپلنت
ايمپلنت تهران
كلينيك ايمپلنت
كاشت دندان
 


برچسب: ايمپلنت، ايمپلنت دنداني، قيمت ايمپلنت، ايمپلنت تهران، كلينيك ايمپلنت، برند ايمپلنت، كاشت دندان، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۴۹:۵۰ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت