طراحي سايت

اطلاعات كامل در حوزه طراحي انواع سايت ها اعم از سايت شخصي ، شركتي ، فروشگاهي و ...

كلينيك ايمپلنت

كلينيك ايمپلنت

كلينيك ايمپلنتمراقبت هاي ضروري و مهم پس از كاشت دندان در كلينيك ايمپلنت

كلينيك ايمپلنت ، ورم مختصر پس از كلينيك ايمپلنت طبيعي است و پس از 48 ساعت از بين مي‌رود. كبودي پوست نيز پس از چند روز برطرف مي‌شود. براي كم كردن ورم مي‌توانيد كيسه يخ يا كيسه نخود فرنگي منجمد را داخل حوله بپيچيد و روي صورت بگذاريد. كمپرس يخ را در فواصل 20 دقيقه‌اي به مدت حداكثر 10 دقيقه روي گونه بگذاريد. پس از 24 ساعت گرم كردن ملايم مفيد خواهد بود. همچنين بهتر است هنگام خوابيدن دو يا سه بالش زير سر بگذاريد.

توصيه‌هاي زير را رعايت كنيد تا دوران بهبود را بدون مشكل پشت سر بگذاريد:


تا 24 ساعت پس از جراحي دهان را نشوييد.
سيگار كشيدن يكي از علل اصلي پس زدن كلينيك ايمپلنت است: اگر براي ترك سيگار نياز به كمك داريد، حتماً با ما تماس بگيريد. اگر نمي‌توانيد سيگار را كنار بگذاريد، توصيه مي‌كنيم حداقل تا زمان التيام يافتن زخم جراحي سيگار نكشيد، چون دخانيات روند بهبود دهان را به تاخير مي‌اندازد.
حتي‌الامكان سعي كنيد غذا با ناحيه جراحي تماس پيدا نكند. دهان را پس از خوردن غذا بشوييد و ناحيه جراحي را تميز نگه داريد.
تا دو هفته پس از جراحي فقط غذاهاي نرمي مانند سوپ يا پوره ميل كنيد.
بخيه‌ها بايد يك تا دو هفته پس از عمل كشيده شود. خونريزي مختصر پس از كاشت كلينيك ايمپلنت عادي است و اگر خون بند نيامد، گاز پانسمان مرطوب يا دستمال تميز را سي دقيقه روي ناحيه فشار دهيد. اگر خونريزي قطع نشد، حتماً با متخصص تماس بگيريد.
اگر پيوند استخوان يا لثه انجام شده باشد، ممكن است دانه‌هاي ريزي داخل دهان ايجاد شود.
اگر آنتي بيوتيك برايتان تجويز شده است، حتماً دوره درمان را كامل كنيد.
اگر درد يا ورم پس از سه تا چهار روز تشديد شد، براي معاينه به كلينيك ايمپلنت مراجعه كنيد.
رعايت بهداشت دهان و دندان: موفقيت جراحي كلينيك ايمپلنت در گرو رعايت بهداشت دهان و دندان است.
مسواك زدن بقيه دندان‌ها را ازعصر روز جراحي شروع كنيد. تا دو روز پس از جراحي به ناحيه كلينيك ايمپلنت دست نزنيد و پس از اين مدت آن را تاجايي كه درد اجازه مي‌دهد، با احتياط تميز كنيد.
24 ساعت پس از جراحي از دهانشويه كلرهگزيدين استفاده كنيد و تا يك هفته حتماً روزي دو يا سه بار دهانشويه در دهان بگردانيد.
از مسواك برقي يا واتر جت استفاده نكنيد.
شستن دهان با آب نمك گرم (يك ليوان آب گرم با يك قاشق چايخوري نمك) در هفته اول پس از جراحي به التيام زخم كمك مي‌كند.
به صورت دوره‌اي به دندانپزشك و كلينيك ايمپلنت مراجعه كنيد تا كلينيك ايمپلنت كاملاً تميز و بدون جرم باقي بماند.


 


برچسب: كلينيك ايمپلنت، ايمپلنت، ايمپلنت دنداني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۹:۰۰ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

كاشت دندان

كاشت دندان
كاشت دندان


مزاياي كاشت دندان بدون جراحي


۱-كاهش زمان كاشت دندان
۲- كاهش درد بعد از كاشت دندان
۳-كاهش تورم بعد از كاشت دندان
۴- بهترين روش براي بيماران سيگاري
۵- بهترين روش براي بيماران ديابتي
۶- بهترين روش براي بيماراني كه عرض استخوان بسيار كمي دارند و به آن‌ها جراحي‌هاي وسيع پيوند استخوان پيشنهاد شده است
7- بهترين روش براي بيماراني كه ارتفاع استخوان كمي دارند و به آن‌ها جراحي‌هاي پيشرفته جابجايي عصب پيشنهاد شده است
۸- بهترين روش براي كساني كه نياز به روكش فوري دارند.
۹- بهترين روش براي كساني كه ترس از جراحي كاشت دندان دارند.
۱۰-جلوگيري از تحليل استخوان بعد از كاشت دندان
۱۱-كاهش خونريزي بعد از كاشت دندان
۱۲-استفاده از غذاي طبيعي بلافاصله بعد از كاشت دندان
۱۳-انجام كارهاي عادي روزمره بلافاصله بعد از كاشت دندان
۱۴-حفظ لثه بين‌دنداني و درنتيجه ايجاد زيبايي در دندان‌هاي جلو و جلوگيري از گير غذايي در دندان‌هاي عقب


برچسب: كاشت دندان، ايمپلنت، ايمپلنت دنداني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۸:۱۴ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

قيمت ايمپلنت

قيمت ايمپلنت

قيمت ايمپلنت


قيمت ايمپلنت دنداني و ديگر هزينه هاي درماني آن چقدر است؟


قيمت ايمپلنت دنداني و ديگر هزينه هاي درماني آن چقدر است؟ بعضي از دندانپزشكان درمراحل كاشت ايمپلنت دنداني ، پروتز ها يا رو كشهاي ايمپلنت را خودشان ميسازند تا هزينه و قيمت ايمپلنت كاهش پيدا كند و در اين صورت نيازي به مراجعه به متخصص پروتز نيست و اگر اتفاقا در كلينيك تخصصي ايمپلنت ، پروتز يا روكش دندان ، به همراه جراحي ايمپلنت انجام شود براي بيمار بهتر است و كار ، در زمان كوتاهتري انجام ميشود و يك مركز تخصصي ايمپلنت دنداني پاسخگوي درمان بيمار ايمپلنت خواهد بود.ضمن اينكه در اين حالت استرس بيمار نيز كاهش پيدا مي كند.

تعيين قيمت ايمپلنت يا هزينه هاي مرتبط به آن در جلسه مشاوره متخصص ايمپلنت با بيمار انجام ميشود و قيمت ايمپلنت هاي مختلف به بيمار اعلام ميگردد و بيمار ميتواند از حق انتخاب برخوردار باشد و متناسب با بودجه خود ايمپلنت مناسبي انتخاب نمايد.

قيمت ايمپلنت و هزينه كلي آن بستگي به عوامل مختلفي دارد

كه به اين موارد در زير خواهيم پرداخت.
الف-كشور سازنده ايمپلنت : برخي كشورها قدمتي طولاني در زمينه ساخت ايمپلنت دارند و از سالهاي دور در اين زمينه فعاليت دارند و اين امر عامل مهمي در تعيين هزينه كاشت دندان و قيمت ايمپلنت مي باشد.

ب-تكنولوژي منحصر به فرد : در بين كشورهاي سازنده ايمپلنت ، برخي كشورها داراي تكنولوژي و سبك هاي مخصوصي در زمينه توليد قطعات ايمپلنت هستند و به هيچ قيمتي حاضر به فروش اين تكنولوژي نيستند.در واقع اين مسئله در حال حاضر به عاملي رقابتي در سطح جهان تبديل شده است و اين امر در قيمت ايمپلنت موثر ميباشد.
ج-كيفيت قطعات : هرچه كيفيت قطعات ساخته شده ايمپلنت بهتر باشد ، قيمت ايمپلنت بالاتر است.در واقع هزينه توليد ايمپلنت براي شركت سازنده ايمپلنت دنداني بالاتر است چرا كه از بهترين مواد مصرفي در ساخت قطعات ايمپلنت استفاده ميكند و اين امر ماندگاري قطعات ايمپلنت را براي بيمار بالاتر مي برد.
د- ضمانت قطعات ساخته شده : اين مورد مهمترين عامل در تعيين قيمت ايمپلنت مي باشد.ضمانت ايمپلنت نشان ميدهد كه شركت سازنده ايمپلنت به برند و مارك ايمپلنت خود 100 درصد مطمئن است.در اين بين برخي شركت هاي سازنده ايمپلنت ضمانت نامه كتبي به مركز تخصصي ايمپلنت و متخصص ايمپلنت ارائه ميكند.اين مسئله در تعيين هزينه و قيمت ايمپلنت كاشت دندان عامل بسيار مهمي مي باشد.

ه-بودجه تحقيقاتي : برخي شركتهاي سازنده ايمپلنت دنداني ، به مسئله تحقيقات در زمينه ايمپلنت اهميت بسيار ميدهند. در واقع بخش اصلي بودجه شركت به اين مورد اختصاص مي يابد و به همين دليل هر روز شاهد بهبود كيفي در زمينه توليد قطعات ايمپلنت هستيم.اين مورد نيز در تعيين هزينه كاشت دندان نقشي تاثيرگذار دارد.

قيمت ايمپلنت چقدر است ؟


متخصص ايمپلنت بايد با استفاده از بررسي هاي دقيق و با دقت كافي و در نظر گرفتن روشهاي درماني مناسب و كم هزينه براي بيمار ، هزينه كاشت دندان را به بيمار اعلام كند و اينكه نياز است چه اقداماتي براي جراحي و پروتز ايمپلنت صورت بگيرد و با درنظر گرفتن بودجه مناسب درمان ايمپلنت انجام شود.

سيستم مناسب ايمپلنت ( قيمت ايمپلنت) براي بيمار :


قيمت ايمپلنت و هزينه كاشت دندان با سيستمهاي مختلف ايمپلنت ، متفاوت مي باشد و بايد از سيستم هاي شناخته شده و شركت هاي معتبر در زمينه توليد ايمپلنت استفاده كرد زيرا در غير اين صورت ايمپلنت هاي بي كيفيت و غير استاندارد ميتواند صدمات زيادي براي بيمار به دنبال داشته باشد و متخصص ايمپلنت را نيز دچار دردسر كند.

 


برچسب: قيمت ايمپلنت، ايمپلنت، ايمپلنت دنداني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۷:۲۱ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

برند ايمپلنت
برند ايمپلنت

برند ايمپلنت


برند ايمپلنت دندان و انتخاب بهترين هاي برند ايمپلنتبرند ايمپلنت و انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان ماركي است كه اجزاي ايمپلنت آن از بهترين جنس برخوردار باشد و ماندگاري آن بالا باشد. انواع برند ايمپلنت دنداني در بازار ايران موجود است كه دندانپزشك مي بايست بنا به نحوه درمان بهترين آن را انتخاب كند.

به طور كلي اجزاي ايمپلنت دنداني فيكسچر، اباتمنت، كاور اسكرو، پيچ اتصال، هيلينگ آباتمنت و پلاستيك آباتمنت هستند. به اين صورت ابتدا فيكسچر در داخل استخوان فك بيمار كار گذاشته مي‌شود و سپس بر روي آن اباتمنت همراه با روكش ساخته شده قرار مي‌گيرد.

انواع برند ايمپلنت :


انواع برند ايمپلنت بر اساس جنس اباتمنت از دو جنس زيركونيا و تيتانيوم ساخته شده است كه امروزه استفاده از اباتمنت با جنس تيتانيوم به دليل مزاياي بيشتر تيتانيوم بيشتر مرسوم است. روي سطح تيتانيوم يك لايه نازك ايجاد مي شود كه از تيتانيوم در برابر خوردگي حفاظت كند. همچنين، اين لايه در برابر اسيد، تركيبات نمك و اكسيژن نيز مقاوم است. علاوه بر اين تيتانيوم تقريباً بطور كامل غير مغناطيسي است و نسبت به وزن آن كاملاً مقاوم است.

نكته مهم در مورد اباتمنت با جنس تيتانيوم عدم حساسيت بدن انسان نسبت به ايمپلنت از جنس تيتانيوم مي باشد و در صورت كاشت در استخوان فك، در يك فرآيند به نام الصاق استخواني اطراف آن رشد كرده و گسترش پيدا مي كند.

براي انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان بايد به جنس اجزاي آن توجه كرد و بهترين برند ايمپلنت را برگزيد تا كاشت ايمپلنت با بالاترين موفقيت صورت پذيرد. نكته اي مهمي كه انتخاب برند ايمپلنت بايد به ان توجه نماييد، داشتن ضمانت نامه آن برند ايمپلنت مي باشد .

 

 


برچسب: ايمپلنت، ايمپلنت دنداني، كاشت دندان، برند ايمپلنت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۶:۳۴ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

ايمپلنت

ايمپلنت


ايمپلنت چيست ؟


ايمپلنت ها پايه هايي از جنس تيتانيوم خالص هستند كه درون استخوان فك گذاشته مي شود . ايمپلنت به عنوان ريشه دندان جهت نگهداري روكش هايي كه جايگزين تاج دندان مي شوند استفاده مي شوند اين ريشه هاي مصنوعي پس از اينكه در استخوان محكم شدند، دندانهاي جديد روي اين ريشه ها نصب مي گردند و اين دندانها كاملا” از هر نظر شبيه به دندانهاي طبيعي هستند و احساس مي گردند .
ايمپلنت
اين روكش ها بطور ثابت توسط چسب هاي دندانپزشكي به ايمپلنت چسبانيده مي شوند. همچنين در مواردي كه براي دندانهاي مصنوعي فرد گيركافي در دهان نداشته باشد، مي توان از ايمپلنت هاي باريك يا ميني ايمپلنت ها به عنوان محل گير مناسبي جهت ثابت نگداشتن دندان مصنوعي استفاده نمود.

-در چه مواردي از ايمپلنت استفاده مي شود؟


۱- فاصله بين دندانهاي جلو در اثر از دست رفتن يك دندان بطوري كه دندانهاي مجاور آن طبيعي باشند.

۲- فاصله زياد بين دندان ها در اثر از دست رفتن يك يا بيش از يك دندان بطوري كه دندانهاي مجاور آن طبيعي باشند.

۳- زماني كه يك يا بيش از يك دندان از انتهاي هر قوس دنداني از دست رفته باشد و تنها يك سمت، دندان طبيعي باشد.

۴- زماني كه كليه دندانهاي يك يا هر دو فك از دست رفته باشد.

پيش از كاربرد ايمپلنت با دندانپزشك خود در اين رابطه مشورت نماييد. براي استفاده از ايمپلنت سلامتي كامل بدن و همچنين دارا بودن استخوان فك و لثه هاي سالم از اهميت زيادي برخوردار است. اگر شما سابقه بيماري مزمن داشته باشيد و يا مبتلا به براكسيسم (سايش دندانها) و يا امراضي از جمله ديابت و غيره باشيد، ميزان موفقيت ايمپلنت كاهش مي يابد.

در صد موفقيت انجام ايمپلنت به عوامل مختلفي بستگي دارد كه در بيماران مختلف متفاوت است. حتي اين مسئله در مورد ايمپلنت فك بالا و پايين نيز تفاوت دارد. به طور متوسط ميزان موفقيت ايمپلنت دنداني ۹۵% گزارش شده است.

بهترين حالت قرار دادن ايمپلنت قرار دادن ايمپلنت بلافاصله پس از كشيدن دندان است.

در صورتي كه دندان از دست رفته، عفوني نباشد و مقدار زيادي استخوان در اثر عفونت از دست نرفته باشد، شانس زيادي براي براي جايگزيني همزمان ايمپلنت وجود دارد.

در مورد دندانهايي خلفي كه معمولاً چند ريشه هستند و مخصوصاً اولين دندانهاي خلفي بزرگ كه دو يا سه ريشه است، جايگزين همزمان دندان كشيده و ايمپلنت معمولاً مقدور نيست و بهتر است حدود ۶ هفته صبر كرد.

معمولاً پس از كشيدن دندان، مقداري تحليل استخوان اتفاق مي افتد، دندانپزشك تا حد امكان سعي مي كند بلافاصله پس از كشيدن دندان اگر شرايط فراهم باشد، ايمپلنت را در حفره ي دندان كشيده شده جايگزين كند.

-مزاياي داشتن ايمپلنت دنداني چيست؟


ايمپلنت هاي دنداني جايگزين مناسبي هستند براي :

-كساني كه با دندان مصنوعي متحرك نمي توانند عمل جويدن را براحتي انجام دهند .

-كساني كه دندانهاي خود را از دست داده اند و نمي خواهند دندان مصنوعي متحرك داشته باشند.

-كساني كه احتياج به بريج (پروتز ثابت) دارند ولي نمي خواهند دندان هاي سالم مجاور جاي خالي دندان از دست رفته شان آسيب ببيند يا تراشيده شود .

-كساني كه تمايل به داشتن دندانهايي بامشابهت خيلي نزديك به دندانهاي طبيعي دارند .

لينك هاي مرتبط :


ايمپلنت


ايمپلنت دنداني


قيمت ايمپلنت


برند ايمپلنت


ايمپلنت تهران


كلينيك ايمپلنت


كاشت دندان


 


برچسب: ايمپلنت، ايمپلنت دنداني، كاشت دندان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۵:۴۴ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

ايمپلنت دنداني


ايمپلنت دنداني

ايمپلنت دنداني


ايمپلنت دنداني چه عوارضي دارد ؟ و آيا طبيعي و قابل برگشت است ؟


 


ايمپلنت دنداني چه عوارضي دارد ؟ و آيا طبيعي و قابل برگشت است ؟

بعد از جراحي ايمپلنت دنداني تغييراتي بروز مي كند كه موقتي بوده و طول درمان اين تغييرات از سه هفته تا شش ماه مي باشد. اين عوارض ايمپلنت دنداني عبارتند از :

عوارض ايمپلنت دنداني موقتي :


۱ – لق شدن مختصر دندان كنار ايمپلنت دنداني (اين امر بعد از سه هفته تا يك ماه به حالت طبيعي خود برمي گردد. )

۲ – درد كه امري اجتناب ناپذير است و بسته به سختي جراحي و خصوصيات افراد كم يا زياد مي باشد ولي در هر صورت بهترين راه كنترل درد استفاده از مسكن يك ساعت قبل از جراحي مي باشد . ( دو عدد ژلوفن ۴۰۰ ميلي گرم با هم )
معمولا درد فقط سه يا چهار روز اول بعد از كاشت دندان مي باشد .
در مورد ايمپلنت هاي بدون جراحي به دليل باز نشدن لثه به ميزان وسيع درد بسيار كمي وجود خواهد داشت كه حتي نياز به مسكن نيست .

۳ –تورم بعد از گذاشتن ايمپلنت دنداني در بعضي بيماران وجود دارد و در موارد جراحي پيوند استخوان احتمال كبودي نيز مي رود كه معمولا اين عوارض ايمپلنت دنداني از روز بعد از كاشت ايمپلنت شروع مي شود و پس از يك هفته بهبودي كامل مي يابد.

۴ – در بعضي از موارد (مواردي كه ارتفاع استخوان فك پايين بسيار كم مي باشد) ممكن است گزگز و يا بي حسي گوشه ي لب مشاهده شود كه امري عادي است و پس از گذشت زمان بهبود مي يابد.

عوارض ايمپلنت دنداني دائمي :


از جمله ي عوارض ايمپلنت دنداني كه بعد از ۱۵ سال ظاهر مي گردد در مورد تك ايمپلنت هاي مربوط به دندان هاي جلويي مي باشد.
بدين شكل كه پس از ۱۵ سال نوك دندان هاي طبيعي فك بالا يك تا دو ميليمتر پايينتر مي آيند ولي نوك روكش هاي ايمپلنت سر جايشان مي مانند بنابراين نياز به ترميم مجدد دارند.


 

 


برچسب: ايمپلنت، ايمپلنت دنداني، كاشت دندان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۵:۰۳ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

ايمپلنت تهران

ايمپلنت تهران
ايمپلنت تهرانچند وقت بعد از كشيدن دندان ميتوان اقدام به گذاشتن ايمپلنت تهران نمود و كلا چه مدت طول ميكشد تا درمان ايمپلنت تهران نهايي شود؟
پاسخ به اين سوال تحت مبحثي به نام timing of implant placement قرار ميگيرد كه به صورت ساده و مختصر آنرا در اينجا مياورم.
بر حسب اينكه بين كشيدن دندان و گذاشتن ايمپلنت تهران چقدر فاصله زماني باشد،

چهار نوع(type) درمان خواهيم داشت:


۱- ايمپلنت تهران فوري يا immediate implantation كه به آن type one هم گفته ميشود: بلافاصله بعد از كشيدن دندان ايمپلنت در محل آن قرار ميگيرد.لازم به ذكر است عليرغم اينكه اين درمان ساده تر به نظر ميرسد ولي اينگونه نيست و در برخي موارد نياز به ملاحظات بيشتري نسبت به درمان هاي معمولي ميباشد و كلا ايمپلنت فوري جزو درمان هاي پيشرفته(advanced) محسوب ميشود. مزيت اين روش كوتاه شدن زمان درمان است كه بويژه در نواحي جلوي دهان كه بي دنداني مشكل بزرگي محسوب ميشود كاربرد آن مفيد است.

۲-كاشت نوع دو يا type II: چهار تا هشت هفته بعد از كشيدن دندان اقدام به كاشت ايمپلنت تهران ميگردد.در طي اين مدت لثه و بافت نرم ترميم شده اند كه اين جراحي كاشت ايمپلنت تهران را راحت تر ميكند ولي به جاي ريشه اي دندان كشيده شده هنوز استخوان سازي كامل انجام نشده. اين روش نيز بيشتر براي نواحي زيبايي (دندان هاي جلوي فك بالا) بكار ميرود.
۳-كاشت نوع سه يا type III: دوازده تا شانزده هفته پس از كشيدن دندان كاشت ايمپلنت تهران انجام ميشود. در اين روش بافت نرم(لثه) و بافت سخت(استخوان) كاملا بالغ شده اند و كاشت ايمپلنت تهران راحت تر و موفقيت آميز تراست ولي عيب آن اينست كه زمان بي دنداني طولاني خواهد بود و به همين دليل بشتر در مورد دندان هاي نواحي عقب دهان بكار ميرود.
۴- كاشت نوع چهار يا type IV: بيش از شانزده هفته بعد از كشيدن دندان اقدام به كاشت ايمپلنت تهران ميشود. اين روش بيشتر در مواردي كاربرد دارد كه نياز به جراحي هاي وسيع و پيوند هاي بزرگ وجود دارد .

پس از مرحله ي كاشت ايمپلنت تهران دنداني با يك فاصله ي زماني معين ( كه طول اين فاصله را شرح خواهم داد) نوبت به مرحله ي پروتز يا قرار دادن روكش روي ايمپلنت فرا ميرسد .
اين فاصله ي زماني (بين كاشت و پروتز) از دو ماه تا نه ماه ممكن است به طول بيانجامد بدين ترتيب كه:
اگر هنگام كاشت ايمپلنت نياز به پيوند نباشد و استخوان و لثه ي ناحيه از ابعاد و كيفيت مناسب برخوردار باشند اين زمان حدود دو ماه (براي فك پايين) و يا سه ماه (براي فك بالا) در نظر گرفته ميشود.
در صورت نياز به پيوند استخوان و يا لثه اين زمان تا نه ماه (برحسب حجم پيوند بكار رفته) ممكن است باشد يعني هرچه مقدار پيوند بيشتر باشد زمان بيشتري لازم است تا درمان نهايي شود.

اما اين فاصله ي زماني بين كاشت ايمپلنت تهران و گذاشتن روكش (يا در واقع مرحله ي نهايي درمان ) براي چيست و چرا بايد اينقدر فاصله زماني در نظر گرفت؟
بعد از كارگذاري ايمپلنت لازم است كه استخوان در اطراف ايمپلنت شكل بگيرد كه به آن اصطلاحا osseointegration گفته ميشود. اگر قبل از اين مرحله روي ايمپلنت فشار وارد شود ممكن است ايمپلنت شل شده و درمان با شكست مواجه شود...


برچسب: ايمپلنت تهران، ايمپلنت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۳:۵۸ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

دستگاه صحافي اكس آفيس

دستگاه صحافي ابزاري است كه توسط آن ميتوانيد اوراق و گزارشات خود را فقط در 80 ثانيه صحافي كنيد ، بوسيله دستگاه صحافي اكس آفيس اسناد رسمي ، گزارشات ، پايان نامه ، جزوه ، رزومه خود را در جلدهايي رسمي و اداري با ظاهري شيك و زيبا آماده كنيد تا حداكثر تاثير گزاري را بروي مخاطبان خود داشته باشيد .

 

دستگاه صحافي را فقط از گروه اكس آفيس بخواهيد :

تلفن تماس دفتر فروش تهران : 02122378058 - 09364233545

آدرس وب سايت دستگاه صحافي : www.xoffice.in

 

دستگاه صحافي دست دوم:: برچسب ها : دستگاه صحافي , دستگاه صحافي فوري , دستگاه چسب گرم , دستگاه صحافي روميزي , دستگاه فنر زن ,

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۰:۴۳ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

صحافي

صحافي به عمل مرتب كردن و مجلد كردن اسناد و اوراق و گزارشات ميگويند كه از دير زمان در ايران انجام ميشده است ، در قرن 21 دستگاههايي به جهت صحافي توليد شده اند كه كار صحافي را با سرعت دقت و استهكام بيشتر و در مدت زمان كمتري (فقط در 80 ثانيه ) انجام ميدهند .

نوعي از دستگاههاي صحافي كه صحافي را براي شما با شكل و شمايل بسيار زيبا ايجاد ميكند و شمار را در ارائه اسناد خود به صورت حرفه اي كمك ميكند دستگاه صحافي اكس آفيس است .

صحافي را فقط با دستگاه صحافي اكس آفيس به راحتي انجام دهيد .

 

براي اطلاعات بيشتر با دفتر فروش تهران در تماس باشيد : 02122378058 - 09364233545

آدرس وب سايت صحافي : www.xoffice.in:: برچسب ها : صحافي , صحافي فوري , صحافي ارزان , صحافي 80 ثانيه اي , صحافي كرج , صحافي تهران ,

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۰:۰۹ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت

دستگاه صحافي

سلام

امروز ميخوايم دستگاه صحافي به شما معرفي كنيم كه بدون هيچ گونه كثيف كاري معمول در بحث صحافي اوراق و گزارشات شما را مجلد ميكند و ميتوانيد بدون هيچ دردسري پايان نامه هاي خود را با اين دستگاه صحافي مجلد كنيد . تمام اين عمليات را فقط در 80 ثانيه انجام ميدهيد و فارغ از صحافي سنتي همه چيز آماده در اختيار شما قرار ميگيرد .


:: برچسب ها : اكس آفيس , دستگاه صحافي , دستگاه صحافي فوري , دستگاه ته چسب , دستگاه صحافي روميزي , دستگاه فنر زن , دستگاه سيمي كن ,

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۹:۳۳ توسط:سميه موضوع: ايمپلنت