طراحي سايت

اطلاعات كامل در حوزه طراحي انواع سايت ها اعم از سايت شخصي ، شركتي ، فروشگاهي و ...

قيمت ايمپلنت

قيمت ايمپلنت

قيمت ايمپلنت


قيمت ايمپلنت دنداني و ديگر هزينه هاي درماني آن چقدر است؟


قيمت ايمپلنت دنداني و ديگر هزينه هاي درماني آن چقدر است؟ بعضي از دندانپزشكان درمراحل كاشت ايمپلنت دنداني ، پروتز ها يا رو كشهاي ايمپلنت را خودشان ميسازند تا هزينه و قيمت ايمپلنت كاهش پيدا كند و در اين صورت نيازي به مراجعه به متخصص پروتز نيست و اگر اتفاقا در كلينيك تخصصي ايمپلنت ، پروتز يا روكش دندان ، به همراه جراحي ايمپلنت انجام شود براي بيمار بهتر است و كار ، در زمان كوتاهتري انجام ميشود و يك مركز تخصصي ايمپلنت دنداني پاسخگوي درمان بيمار ايمپلنت خواهد بود.ضمن اينكه در اين حالت استرس بيمار نيز كاهش پيدا مي كند.

تعيين قيمت ايمپلنت يا هزينه هاي مرتبط به آن در جلسه مشاوره متخصص ايمپلنت با بيمار انجام ميشود و قيمت ايمپلنت هاي مختلف به بيمار اعلام ميگردد و بيمار ميتواند از حق انتخاب برخوردار باشد و متناسب با بودجه خود ايمپلنت مناسبي انتخاب نمايد.

قيمت ايمپلنت و هزينه كلي آن بستگي به عوامل مختلفي دارد

كه به اين موارد در زير خواهيم پرداخت.
الف-كشور سازنده ايمپلنت : برخي كشورها قدمتي طولاني در زمينه ساخت ايمپلنت دارند و از سالهاي دور در اين زمينه فعاليت دارند و اين امر عامل مهمي در تعيين هزينه كاشت دندان و قيمت ايمپلنت مي باشد.

ب-تكنولوژي منحصر به فرد : در بين كشورهاي سازنده ايمپلنت ، برخي كشورها داراي تكنولوژي و سبك هاي مخصوصي در زمينه توليد قطعات ايمپلنت هستند و به هيچ قيمتي حاضر به فروش اين تكنولوژي نيستند.در واقع اين مسئله در حال حاضر به عاملي رقابتي در سطح جهان تبديل شده است و اين امر در قيمت ايمپلنت موثر ميباشد.
ج-كيفيت قطعات : هرچه كيفيت قطعات ساخته شده ايمپلنت بهتر باشد ، قيمت ايمپلنت بالاتر است.در واقع هزينه توليد ايمپلنت براي شركت سازنده ايمپلنت دنداني بالاتر است چرا كه از بهترين مواد مصرفي در ساخت قطعات ايمپلنت استفاده ميكند و اين امر ماندگاري قطعات ايمپلنت را براي بيمار بالاتر مي برد.
د- ضمانت قطعات ساخته شده : اين مورد مهمترين عامل در تعيين قيمت ايمپلنت مي باشد.ضمانت ايمپلنت نشان ميدهد كه شركت سازنده ايمپلنت به برند و مارك ايمپلنت خود 100 درصد مطمئن است.در اين بين برخي شركت هاي سازنده ايمپلنت ضمانت نامه كتبي به مركز تخصصي ايمپلنت و متخصص ايمپلنت ارائه ميكند.اين مسئله در تعيين هزينه و قيمت ايمپلنت كاشت دندان عامل بسيار مهمي مي باشد.

ه-بودجه تحقيقاتي : برخي شركتهاي سازنده ايمپلنت دنداني ، به مسئله تحقيقات در زمينه ايمپلنت اهميت بسيار ميدهند. در واقع بخش اصلي بودجه شركت به اين مورد اختصاص مي يابد و به همين دليل هر روز شاهد بهبود كيفي در زمينه توليد قطعات ايمپلنت هستيم.اين مورد نيز در تعيين هزينه كاشت دندان نقشي تاثيرگذار دارد.

قيمت ايمپلنت چقدر است ؟


متخصص ايمپلنت بايد با استفاده از بررسي هاي دقيق و با دقت كافي و در نظر گرفتن روشهاي درماني مناسب و كم هزينه براي بيمار ، هزينه كاشت دندان را به بيمار اعلام كند و اينكه نياز است چه اقداماتي براي جراحي و پروتز ايمپلنت صورت بگيرد و با درنظر گرفتن بودجه مناسب درمان ايمپلنت انجام شود.

سيستم مناسب ايمپلنت ( قيمت ايمپلنت) براي بيمار :


قيمت ايمپلنت و هزينه كاشت دندان با سيستمهاي مختلف ايمپلنت ، متفاوت مي باشد و بايد از سيستم هاي شناخته شده و شركت هاي معتبر در زمينه توليد ايمپلنت استفاده كرد زيرا در غير اين صورت ايمپلنت هاي بي كيفيت و غير استاندارد ميتواند صدمات زيادي براي بيمار به دنبال داشته باشد و متخصص ايمپلنت را نيز دچار دردسر كند.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 0
+ نوشته شده: 1396/8/1 ساعت: ۱۳ توسط:web-design :

برند ايمپلنت دنداني

برند ايمپلنت


برند ايمپلنت دندان و انتخاب بهترين هاي برند ايمپلنت


برند ايمپلنت و انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان ماركي است كه اجزاي ايمپلنت آن از بهترين جنس برخوردار باشد و ماندگاري آن بالا باشد. انواع برند ايمپلنت دنداني در بازار ايران موجود است كه دندانپزشك مي بايست بنا به نحوه درمان بهترين آن را انتخاب كند. به طور كلي اجزاي ايمپلنت دنداني فيكسچر، اباتمنت، كاور اسكرو، پيچ اتصال، هيلينگ آباتمنت و پلاستيك آباتمنت هستند. به اين صورت ابتدا فيكسچر در داخل استخوان فك بيمار كار گذاشته مي‌شود و سپس بر روي آن اباتمنت همراه با روكش ساخته شده قرار مي‌گيرد.


انواع برند ايمپلنت :


انواع برند ايمپلنت بر اساس جنس اباتمنت از دو جنس زيركونيا و تيتانيوم ساخته شده است كه امروزه استفاده از اباتمنت با جنس تيتانيوم به دليل مزاياي بيشتر تيتانيوم بيشتر مرسوم است. روي سطح تيتانيوم يك لايه نازك ايجاد مي شود كه از تيتانيوم در برابر خوردگي حفاظت كند. همچنين، اين لايه در برابر اسيد، تركيبات نمك و اكسيژن نيز مقاوم است. علاوه بر اين تيتانيوم تقريباً بطور كامل غير مغناطيسي است و نسبت به وزن آن كاملاً مقاوم است. نكته مهم در مورد اباتمنت با جنس تيتانيوم عدم حساسيت بدن انسان نسبت به ايمپلنت از جنس تيتانيوم مي باشد و در صورت كاشت در استخوان فك، در يك فرآيند به نام الصاق استخواني اطراف آن رشد كرده و گسترش پيدا مي كند. براي انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان بايد به جنس اجزاي آن توجه كرد و بهترين برند ايمپلنت را برگزيد تا كاشت ايمپلنت با بالاترين موفقيت صورت پذيرد. نكته اي مهمي كه انتخاب برند ايمپلنت بايد به ان توجه نماييد، داشتن ضمانت نامه آن برند ايمپلنت مي باشد .


لينك هاي مرتبط :


ايمپلنت
ايمپلنت دنداني
قيمت ايمپلنت
برند ايمپلنت
ايمپلنت تهران
كلينيك ايمپلنت
كاشت دندان
 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/7/5 ساعت: ۱۱ توسط:web-design :