طراحي سايت

اطلاعات كامل در حوزه طراحي انواع سايت ها اعم از سايت شخصي ، شركتي ، فروشگاهي و ...

كلينيك ايمپلنت

كلينيك ايمپلنت

كلينيك ايمپلنتمراقبت هاي ضروري و مهم پس از كاشت دندان در كلينيك ايمپلنت

كلينيك ايمپلنت ، ورم مختصر پس از كلينيك ايمپلنت طبيعي است و پس از 48 ساعت از بين مي‌رود. كبودي پوست نيز پس از چند روز برطرف مي‌شود. براي كم كردن ورم مي‌توانيد كيسه يخ يا كيسه نخود فرنگي منجمد را داخل حوله بپيچيد و روي صورت بگذاريد. كمپرس يخ را در فواصل 20 دقيقه‌اي به مدت حداكثر 10 دقيقه روي گونه بگذاريد. پس از 24 ساعت گرم كردن ملايم مفيد خواهد بود. همچنين بهتر است هنگام خوابيدن دو يا سه بالش زير سر بگذاريد.

توصيه‌هاي زير را رعايت كنيد تا دوران بهبود را بدون مشكل پشت سر بگذاريد:


تا 24 ساعت پس از جراحي دهان را نشوييد.
سيگار كشيدن يكي از علل اصلي پس زدن كلينيك ايمپلنت است: اگر براي ترك سيگار نياز به كمك داريد، حتماً با ما تماس بگيريد. اگر نمي‌توانيد سيگار را كنار بگذاريد، توصيه مي‌كنيم حداقل تا زمان التيام يافتن زخم جراحي سيگار نكشيد، چون دخانيات روند بهبود دهان را به تاخير مي‌اندازد.
حتي‌الامكان سعي كنيد غذا با ناحيه جراحي تماس پيدا نكند. دهان را پس از خوردن غذا بشوييد و ناحيه جراحي را تميز نگه داريد.
تا دو هفته پس از جراحي فقط غذاهاي نرمي مانند سوپ يا پوره ميل كنيد.
بخيه‌ها بايد يك تا دو هفته پس از عمل كشيده شود. خونريزي مختصر پس از كاشت كلينيك ايمپلنت عادي است و اگر خون بند نيامد، گاز پانسمان مرطوب يا دستمال تميز را سي دقيقه روي ناحيه فشار دهيد. اگر خونريزي قطع نشد، حتماً با متخصص تماس بگيريد.
اگر پيوند استخوان يا لثه انجام شده باشد، ممكن است دانه‌هاي ريزي داخل دهان ايجاد شود.
اگر آنتي بيوتيك برايتان تجويز شده است، حتماً دوره درمان را كامل كنيد.
اگر درد يا ورم پس از سه تا چهار روز تشديد شد، براي معاينه به كلينيك ايمپلنت مراجعه كنيد.
رعايت بهداشت دهان و دندان: موفقيت جراحي كلينيك ايمپلنت در گرو رعايت بهداشت دهان و دندان است.
مسواك زدن بقيه دندان‌ها را ازعصر روز جراحي شروع كنيد. تا دو روز پس از جراحي به ناحيه كلينيك ايمپلنت دست نزنيد و پس از اين مدت آن را تاجايي كه درد اجازه مي‌دهد، با احتياط تميز كنيد.
24 ساعت پس از جراحي از دهانشويه كلرهگزيدين استفاده كنيد و تا يك هفته حتماً روزي دو يا سه بار دهانشويه در دهان بگردانيد.
از مسواك برقي يا واتر جت استفاده نكنيد.
شستن دهان با آب نمك گرم (يك ليوان آب گرم با يك قاشق چايخوري نمك) در هفته اول پس از جراحي به التيام زخم كمك مي‌كند.
به صورت دوره‌اي به دندانپزشك و كلينيك ايمپلنت مراجعه كنيد تا كلينيك ايمپلنت كاملاً تميز و بدون جرم باقي بماند.


 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 0
+ نوشته شده: 1396/8/1 ساعت: ۱۳ توسط:web-design :

برند ايمپلنت دنداني

برند ايمپلنت


برند ايمپلنت دندان و انتخاب بهترين هاي برند ايمپلنت


برند ايمپلنت و انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان ماركي است كه اجزاي ايمپلنت آن از بهترين جنس برخوردار باشد و ماندگاري آن بالا باشد. انواع برند ايمپلنت دنداني در بازار ايران موجود است كه دندانپزشك مي بايست بنا به نحوه درمان بهترين آن را انتخاب كند. به طور كلي اجزاي ايمپلنت دنداني فيكسچر، اباتمنت، كاور اسكرو، پيچ اتصال، هيلينگ آباتمنت و پلاستيك آباتمنت هستند. به اين صورت ابتدا فيكسچر در داخل استخوان فك بيمار كار گذاشته مي‌شود و سپس بر روي آن اباتمنت همراه با روكش ساخته شده قرار مي‌گيرد.


انواع برند ايمپلنت :


انواع برند ايمپلنت بر اساس جنس اباتمنت از دو جنس زيركونيا و تيتانيوم ساخته شده است كه امروزه استفاده از اباتمنت با جنس تيتانيوم به دليل مزاياي بيشتر تيتانيوم بيشتر مرسوم است. روي سطح تيتانيوم يك لايه نازك ايجاد مي شود كه از تيتانيوم در برابر خوردگي حفاظت كند. همچنين، اين لايه در برابر اسيد، تركيبات نمك و اكسيژن نيز مقاوم است. علاوه بر اين تيتانيوم تقريباً بطور كامل غير مغناطيسي است و نسبت به وزن آن كاملاً مقاوم است. نكته مهم در مورد اباتمنت با جنس تيتانيوم عدم حساسيت بدن انسان نسبت به ايمپلنت از جنس تيتانيوم مي باشد و در صورت كاشت در استخوان فك، در يك فرآيند به نام الصاق استخواني اطراف آن رشد كرده و گسترش پيدا مي كند. براي انتخاب بهترين برند ايمپلنت دندان بايد به جنس اجزاي آن توجه كرد و بهترين برند ايمپلنت را برگزيد تا كاشت ايمپلنت با بالاترين موفقيت صورت پذيرد. نكته اي مهمي كه انتخاب برند ايمپلنت بايد به ان توجه نماييد، داشتن ضمانت نامه آن برند ايمپلنت مي باشد .


لينك هاي مرتبط :


ايمپلنت
ايمپلنت دنداني
قيمت ايمپلنت
برند ايمپلنت
ايمپلنت تهران
كلينيك ايمپلنت
كاشت دندان
 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/7/5 ساعت: ۱۱ توسط:web-design :

كلينيك ايمپلنت

كلينيك ايمپلنت


مراقبت هاي ضروري و مهم پس از كاشت دندان در كلينيك ايمپلنت كلينيك ايمپلنت ، ورم مختصر پس از كلينيك ايمپلنت طبيعي است و پس از 48 ساعت از بين مي‌رود. كبودي پوست نيز پس از چند روز برطرف مي‌شود. براي كم كردن ورم مي‌توانيد كيسه يخ يا كيسه نخود فرنگي منجمد را داخل حوله بپيچيد و روي صورت بگذاريد. كمپرس يخ را در فواصل 20 دقيقه‌اي به مدت حداكثر 10 دقيقه روي گونه بگذاريد. پس از 24 ساعت گرم كردن ملايم مفيد خواهد بود. همچنين بهتر است هنگام خوابيدن دو يا سه بالش زير سر بگذاريد.


توصيه‌هاي زير را رعايت كنيد تا دوران بهبود را بدون مشكل پشت سر بگذاريد:


تا 24 ساعت پس از جراحي دهان را نشوييد. سيگار كشيدن يكي از علل اصلي پس زدن كلينيك ايمپلنت است: اگر براي ترك سيگار نياز به كمك داريد، حتماً با ما تماس بگيريد. اگر نمي‌توانيد سيگار را كنار بگذاريد، توصيه مي‌كنيم حداقل تا زمان التيام يافتن زخم جراحي سيگار نكشيد، چون دخانيات روند بهبود دهان را به تاخير مي‌اندازد. حتي‌الامكان سعي كنيد غذا با ناحيه جراحي تماس پيدا نكند. دهان را پس از خوردن غذا بشوييد و ناحيه جراحي را تميز نگه داريد. تا دو هفته پس از جراحي فقط غذاهاي نرمي مانند سوپ يا پوره ميل كنيد. بخيه‌ها بايد يك تا دو هفته پس از عمل كشيده شود. خونريزي مختصر پس از كاشت كلينيك ايمپلنت عادي است و اگر خون بند نيامد، گاز پانسمان مرطوب يا دستمال تميز را سي دقيقه روي ناحيه فشار دهيد. اگر خونريزي قطع نشد، حتماً با متخصص تماس بگيريد. اگر پيوند استخوان يا لثه انجام شده باشد، ممكن است دانه‌هاي ريزي داخل دهان ايجاد شود. اگر آنتي بيوتيك برايتان تجويز شده است، حتماً دوره درمان را كامل كنيد. اگر درد يا ورم پس از سه تا چهار روز تشديد شد، براي معاينه به كلينيك ايمپلنت مراجعه كنيد. رعايت بهداشت دهان و دندان: موفقيت جراحي كلينيك ايمپلنت در گرو رعايت بهداشت دهان و دندان است. مسواك زدن بقيه دندان‌ها را ازعصر روز جراحي شروع كنيد. تا دو روز پس از جراحي به ناحيه كلينيك ايمپلنت دست نزنيد و پس از اين مدت آن را تاجايي كه درد اجازه مي‌دهد، با احتياط تميز كنيد. 24 ساعت پس از جراحي از دهانشويه كلرهگزيدين استفاده كنيد و تا يك هفته حتماً روزي دو يا سه بار دهانشويه در دهان بگردانيد. از مسواك برقي يا واتر جت استفاده نكنيد. شستن دهان با آب نمك گرم (يك ليوان آب گرم با يك قاشق چايخوري نمك) در هفته اول پس از جراحي به التيام زخم كمك مي‌كند. به صورت دوره‌اي به دندانپزشك و كلينيك ايمپلنت مراجعه كنيد تا كلينيك ايمپلنت كاملاً تميز و بدون جرم باقي بماند.  


لينك هاي مرتبط :


ايمپلنت
ايمپلنت دنداني
قيمت ايمپلنت
برند ايمپلنت
ايمپلنت تهران
كلينيك ايمپلنت
كاشت دندان


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/7/5 ساعت: ۱۱ توسط:web-design :